O JITKA KLETT

Představte si, že by ženy vládly světu. Stejně jako bohyně, bezchybné bytosti v každém aspektu. Řeknu Vám tajemství. Představy o své dokonalosti můžeme společně zhmotnit. Není nic krásnějšího než pohled na spokojenou, zdravě sebevědomou ženu. Má práce je navracet ženám sebevědomí a povzbuzovat je na cestě za jejich cíli a sny. Protože každá můžeme být úspěšná a krásná. Stejně jako vhodně zvolený make-up, je správná volba padnoucího, na míru šitého modelu, nedílnou součástí image úspěšných a sebevědomých žen, které můžeme skutečně srovnávat s bohyněmi. Můžete si dopřát luxus, péči a jedinečnost. Protože taková jste i Vy.


Při návštěvě v mém salonu jste v bezpečí. Vše, co se odehraje za našimi dveřmi je jen mezi námi. Ženský element je zde patrný v každém detailu, stejně jako síla ženského sdílení, podpory a péče. Jsem zde jen pro Vás a mým přáním je, abyste si celý jedinečný proces tvorby na míru náležitě užily se vším, co k tomu patří.


Skrze modely na míru pravidelně doprovázím výjimečné ženy na důležitých mezinárodních setkáních, obchodních, politických jednáních, nebo důležitých rodinných jubileích. V našich modelech zažijete pocit sebejistoty a síly pro pevná rozhodnutí při potýkání se s překážkami, které jsou součástí cesty za Vašimi sny. Jsem přesvědčena, že úroveň standartu ženy přímo a silně ovlivňuje i životní úroveň jejího okolí. Proto je mou vizí rozšířit couture oděvní tvorbu do naší společnosti a dopřát tak ženám výjimečnou péči, kterou velice často samy dopřávají ostatním, ale na sebe často rády zapomínají.

Na viděnou v salonu.